Off Jalan Bukit Kerayong, ETP @ KIIP Kapar Industrial Park
Kapar Industrial Park, Kapar, Selangor
RM 4,248,000
4
BM
8,016
kps (lantai)
RM 530
PSF (lantai)
Tentang hartanah ini
Semi-d cluster factory available at Kapar Industrial Park
For inquiries, please contact Soo Wai at Zero One Two, Two Three Six Six Three Zero Eight,
0*****
. Newly built Semi-D factory located at KIIP, Kapar, off Jalan Kerayong, Kapar, Klang. * KK1 project, Phase 2, FREEHOLD. * Land Area: 85' x 135.60' (11,532.67 sft). * Total Built-Up: 8016 sf. Ground floor: 60' x 95.6' = 5736 sf. 1st floor: 60' x 38' = 2280 sf. Floor Loading: 3 ton/sq meter. Power Supply: 300 amp. Eves Height: 40 ft. Concrete Driveway. Estimated Completion: Quarter 4, 2027. Selling Price: RM4.248M. Booking Fee: RM70K.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kapar Industrial Park, Kapar dijual pada harga RM 4,248,000.
Tidak.
Kapar Industrial Park, Kapar, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 18,252 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2027.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kapar Industrial Park
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi