Palm walk

Bukit Sungai Long, Kajang, Selangor

RM 900,000

Lihat ke Tawaran

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

3,463

kps (tanah)

auto-size-o

RM 259.89

PSF (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501356183
ruler-o
2,000 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Corner bigger land 2 Sty Terrace@ Palm walk

Corner bigger land 2 Sty Terrace@ Palm walk

- Land area 3463sf
- Built-up 2000sf appx
- Freehold
- Gated guarded
- 4 Bedroom 3 Bathroom

Selling Price : RM900k only

For more details please call or whatsapp me

Usha (REN55887)
0*****
www.h*****

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bukit Sungai Long, Kajang dijual pada harga RM 900,000.
Tidak.
Bukit Sungai Long, Kajang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,774 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi