Pandan Jaya Corner Lot double Storey House

Pandan Jaya, Ampang, Pandan Jaya, Ampang, Selangor

RM 930,000

BT

3

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

2,303

kps (tanah)

auto-size-o

RM 403.82

PSF (tanah)

LRT

830 m (10 mins) from Pandan Jaya

2

1.1 km (13 mins) from Pandan Indah

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501344024
ruler-o
2,044 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Pandan Jaya Corner Lot 2 Storey House

- Y1570
- RM 930,000
- Built Up: 2044 sqft
- Land Size: 2303 sqft
- 3 bedrooms 3 Bathrooms
- Partial Furnished

============================================================

For viewing appointment
Please call or Whatsapp Law O 1*****
Soon Sheng Law
E TREND REALTY SDN BHD.

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Pandan Jaya, Ampang dijual pada harga RM 930,000.
Tidak.
Pandan Jaya, Ampang, Pandan Jaya, Ampang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,900 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi