Parklands
Taman Parkland, Kluang, Johor
RM 1,580,000
Boleh dirunding5
BT
5
BM
5,071
kps (tanah)
RM 311.58
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Corner Lot Double Storey Bungalow House for Sale in Taman Parkland Klu
Taman Parkland 86000 Kluang Johor*
Double Storey Bungalow Corner Lot House
- Landsize 5071 sqft
- Build-up 2739 sqft
- 5 Bedrooms & 5 Bathrooms
- Freehold
- International Lot
- South
- Unblock View
- Original Unit
- Guard & Gated
Selling Price RM1.58mil nego
Please WhatsApp or call Ms Corrine to schedule a visit at 0*****
Double Storey Bungalow Corner Lot House
- Landsize 5071 sqft
- Build-up 2739 sqft
- 5 Bedrooms & 5 Bathrooms
- Freehold
- International Lot
- South
- Unblock View
- Original Unit
- Guard & Gated
Selling Price RM1.58mil nego
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Parkland, Kluang dijual pada harga RM 1,580,000.
Tidak.
Taman Parkland, Kluang, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,625 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Parkland
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi