Pavilion Residence
Jalan Seetee Aisah 2, Taman Arowana Emas, Permatang Pauh, Penang
RM 1,300,000
1
BT
1
BM
680
kps
RM 1,911.76
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Top Investment Opportunity
Pavilion Residence Bukit Bintang is up for sale. This leasehold property features a non-Bumi title and spans 680 sqft. It includes 1 room, 1 bathroom, and 1 carpark, making it perfect for individuals or couples. The unit is fully furnished and situated on a middle floor, providing a comfortable living experience. Don't miss out on this fantastic opportunity in a prime location. Contact me now for further details and to schedule a viewing appointment: Lucas Lim @ 016*2906363.
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Pavilion Residence
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Arowana Emas, Permatang Pauh dijual pada harga RM 1,300,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Seetee Aisah 2, Taman Arowana Emas, Permatang Pauh, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,451 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Arowana Emas
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kondominium Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi