Perak 3.94 acre Agricultural Land | Beside River | Selama | Perak RM 2.30 psf b
Selama, Perak
RM 394,164
171,698
kps
RM 2.30
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
3.94 acre Agricultural Land Beside River Selama Perak Rm2.30psf b
3.94 acre Agricultural Land | Beside River |
Selama | Perak RM 2.30 psf b
Freehold / non bumi
Beside River with sand
Share road
4x4 ,4wd SUV, Motorcycle and Lorry can access
Oil plam trees, 10-12 year
5 km from pekan Selama, Perak
Total Land Size: 3.94164 acres (171698 sf)
Rm 100k per acres
RM2.30 psf = 394,164
------------------------------------
Asking prices: RM 394,164
------------------------------------
Direct Owner / No Co-broke
For Enquiries/ 咨询电话
GF TEH (Mr.) : 010-393 7737
REN : 54925
11 years experience in Real Estate since 2015
***DISCLAIMER***
to protect owner and tenant privacy, outside picture may not shown actual unit
Urgently needed : -
- FACTORY
- WAREHOUSE
- INDUSTRY LAND
- any LAND
Pls contact : 010-393 7737
急需/征求
- 工厂
- 厂库
- 任何地皮
Selama | Perak RM 2.30 psf b
Freehold / non bumi
Beside River with sand
Share road
4x4 ,4wd SUV, Motorcycle and Lorry can access
Oil plam trees, 10-12 year
5 km from pekan Selama, Perak
Total Land Size: 3.94164 acres (171698 sf)
Rm 100k per acres
RM2.30 psf = 394,164
------------------------------------
Asking prices: RM 394,164
------------------------------------
Direct Owner / No Co-broke
For Enquiries/ 咨询电话
GF TEH (Mr.) : 010-393 7737
REN : 54925
11 years experience in Real Estate since 2015
***DISCLAIMER***
Urgently needed : -
- FACTORY
- WAREHOUSE
- INDUSTRY LAND
- any LAND
Pls contact : 010-393 7737
急需/征求
- 工厂
- 厂库
- 任何地皮
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Selama, Perak dijual pada harga RM 394,164.
Tidak.
Selama, Perak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,693 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Selama
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Pertanian Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi