Permas Jaya Permass Jayas
Permas Jaya, Bandar Baru Permas Jaya, Permas Jaya, Johor
RM 435,000
3
BT
2
BM
728
kps (tanah)
RM 597.53
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Permas Jaya Fully Renovated & Fully Extended Double Storey Low Cost
Fully Extended!!!
Fully Renovated!!!
Nice Location!!!
Permas Jaya
Double Storey Low Cost
---FOR SALE---
Land Size 728sqft
Built up 1162sqft+-
3 Bedroom 2 Bathroom
Fully extend & renovation
Living area(front) extend 2ft
Kitchen fully extend ~ with table top & built in cabinet
All Bedroom with built in wardrobe
Auto gate
Full tiles (楼上砖片弹出)
Master Room got Balcony with shelter
Selling: RM435k
Kindly Contact:
Kasper Lee 010.221 3066
Fully Renovated!!!
Nice Location!!!
Permas Jaya
Double Storey Low Cost
---FOR SALE---
Land Size 728sqft
Built up 1162sqft+-
3 Bedroom 2 Bathroom
Fully extend & renovation
Living area(front) extend 2ft
Kitchen fully extend ~ with table top & built in cabinet
All Bedroom with built in wardrobe
Auto gate
Full tiles (楼上砖片弹出)
Master Room got Balcony with shelter
Selling: RM435k
Kindly Contact:
Kasper Lee 010.221 3066
Kemudahan
Balkoni
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Baru Permas Jaya, Permas Jaya dijual pada harga RM 435,000.
Tidak.
Permas Jaya, Bandar Baru Permas Jaya, Permas Jaya, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,824 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Baru Permas Jaya
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut