Persiaran Syed Putra / Taman Seputeh
Jalan Persiaran Syed Putra /, Taman Persiaran Desa, Seputeh, Kuala Lumpur
RM 2,580,000
Boleh dirunding5
BT
4
BM
5,900
kps (tanah)
RM 437
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
3 Story End Lot Home @ Taman Seputeh / Persiaran Syed Putra
===========================
Agent: Joey Lim 0*****
===========================
** 3 Story End Lot Home @ Taman Seputeh / Persiaran Syed Putra
* 5 bedrooms 4 bathrooms
* Freehold
* Land area 5900sf
* Built-up approximately 3000sf
* Renovated
* Corner / End lot
* Extended
** photo displayed is the actual unit
Schedule a viewing to appreciate this property
Please contact Joey at 0***** for viewing arrangements
OWNERS are encouraged to call / sms / email / whatsapp / wechat for any properties available for sale / rent
Joey Lim
(REN 46700)
0*****
Propnex Cheras
Agent: Joey Lim 0*****
===========================
* 5 bedrooms 4 bathrooms
* Freehold
* Land area 5900sf
* Built-up approximately 3000sf
* Renovated
* Corner / End lot
* Extended
** photo displayed is the actual unit
Schedule a viewing to appreciate this property
Please contact Joey at 0***** for viewing arrangements
Joey Lim
(REN 46700)
0*****
Propnex Cheras
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Persiaran Desa, Seputeh dijual pada harga RM 2,580,000.
Tidak.
Jalan Persiaran Syed Putra /, Taman Persiaran Desa, Seputeh, Kuala Lumpur.