Piccadilly Condo
Ipoh, Perak
RM 328,000
549
kps
RM 597.45
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Piccadilly Ipoh Greentown Residensi Serviced Apartment
PICCADILLY GREENTOWN CONDO AVAILABLE FOR PURCHASE AT RM 328,000
Contact: Joline Yeow www.h*****
-Size: 549 sqft
-2 Rooms
-1 Bath
-1 Car Park
-High Level
-Facing City View (Angsana Mall)
The asking price is RM328k and is negotiable.
Contact: Joline Yeow www.h*****
-Size: 549 sqft
-2 Rooms
-1 Bath
-1 Car Park
-High Level
-Facing City View (Angsana Mall)
The asking price is RM328k and is negotiable.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Ipoh, Perak dijual pada harga RM 328,000.
Tidak.
Ipoh, Perak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,409 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Ipoh
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Hartanah Yang Lain Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi