PJ SS2 | Corner 3 Storey Shop For Sale

Jalan SS2, Petaling Jaya, Selangor

RM 17,200,000

Boleh dirunding

BM

4

BM

kps

8,820

kps

auto-size-o

RM 1,950

PSF

1.4 km (17 mins) from Taman Bahagia

calendar-time-o
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501311856
ruler-o
8,820 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

For Sale: Corner 3 Storey Shop in PJ SS2

Jalan SS2, Petaling Jaya
Corner 3 Storey Shop Lot

Land Size : 42’ x 70’
Built Up : 8,820 sqft
Freehold

Whole Block Sale Price : RM17.2 Million

Rental : RM36,000 / Month

Tenancy Details
* Ground Floor : Vacant (Available Now)
* 1st Floor : RM15,000 / Month
* 2nd Floor : RM7,800 / Month

Key Selling Points
* Positioned at SS2 Main Entrance
* Fitted with New Lift
* Complete Solar Energy System
* Entirely Renovated
* Air Conditioning, Tile Flooring & Full Height Tempered Glass Frontage
* New Roof, Piping & Wiring

Ideal for flagship showroom, F&B, corporate office & investment
Prime commercial setting with excellent visibility & traffic

Contact Lucas for more details / viewing
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Petaling Jaya, Selangor dijual pada harga RM 17,200,000.
Tidak.
Jalan SS2, Petaling Jaya, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 73,903 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi