PJCT Industrial Zone, Section 51a, Petaling Jaya
Jalan 51a/225, Jalan 51/222, Jalan 222, Jalan 225, Seksyen 51a, Jalan 51a/241, Jalan 51a/243, Jalan 51a/223, Section 51, Section 13, Section 19, PJS, Seksyen 51, Subang, Sunway, Jalan Tandang, Seksyen 51a, Petaling Jaya, Selangor
RM 11,900,000
2
BM
7,700
kps (lantai)
RM 1,545.45
PSF (lantai)
1.5 km (18 mins) from Asia Jaya

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Exclusive semi detached factory available at PJCT for sale
2.5 Storeys Semi Detached Factory | 2.5层独立式半工业厂房
Land Size: 11,386 sqft | 土地面积:11,386平方尺
Built-up: 7,700 sqft | 建筑面积:7,700平方尺
Ceiling Height: 22ft | 楼底高度:22尺
TNB Supply: 150amp | 电流供应:150amp
Includes Passenger Lift | 配备乘客电梯
Leasehold until 2107 | 租赁地契至2107
Unique Opportunity | 独特机会
Wayne Teah 健健
(REN71050)
Ol46748l66
Land Size: 11,386 sqft | 土地面积:11,386平方尺
Built-up: 7,700 sqft | 建筑面积:7,700平方尺
Ceiling Height: 22ft | 楼底高度:22尺
TNB Supply: 150amp | 电流供应:150amp
Includes Passenger Lift | 配备乘客电梯
Leasehold until 2107 | 租赁地契至2107
Unique Opportunity | 独特机会
Wayne Teah 健健
(REN71050)
Ol46748l66
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Seksyen 51a, Petaling Jaya dijual pada harga RM 11,900,000.
Tidak.
Jalan 51a/225, Jalan 51/222, Jalan 222, Jalan 225, Seksyen 51a, Jalan 51a/241, Jalan 51a/243, Jalan 51a/223, Section 51, Section 13, Section 19, PJS, Seksyen 51, Subang, Sunway, Jalan Tandang, Seksyen 51a, Petaling Jaya, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 51,131 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Seksyen 51a
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi