Pontian Land

Pontian, Johor

RM 3,018,000

kps

251,500

kps

auto-size-o

RM 12

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Pertanian untuk dijual
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 40811106
asterisk-o
251,500 kps luas tanah
auto-size-o
RM 12.00 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

Pontian Land

(JBL24014)

Please Call or WhatsApp +6***** for viewing appointment , thank you !

Selling Price : RM3,018,000.00
251,500.00 sqft RM12.00 psf

Location : Sungai Karang @ 82000 Pontian Johor
Land Size Approx. : 5.77 Acres
Category Of Land Use : Agriculture
Zoning : Agriculture
Tenure : Freehold
Topography : Uneven Terrain

Distance To ~
Port of Tanjung Pelepas : 22.2km
Senai International Airport : 37km
Johor Port Pasir Gudang : 64.8km

For more information , please contact :
Vincent Tan
0*****
IQI Realty Sdn Bhd
PEA 2265
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Pontian, Johor dijual pada harga RM 3,018,000.
Tidak.
Pontian, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 12,967 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi