PR1MA Residensi Puteri Jaya

Sungai Petani, Kedah

RM 291,600

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

4,026

kps (tanah)

auto-size-o

RM 72

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501307344
ruler-o
4,026 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Bank Lelong

No. 1200, Jalan PR1MA 37, PR1MA Residensi Puteri Jaya, 08000 Sungai Petani, Kedah
2 Storey Terrace House
Freehold, Land Area: 4,026 sq. ft.
** Lelong Price: RM 291K
** Market Value: RM 400K
** Lelong Date: 03 Jun 2026

For FREE Registration / Untuk berdaftar:
I/C copy Front & Back:
** Follow address go see property OUTSIDE only.
** Ikut alamat pergi tengok LUAR sahaja.

** Need to have 10% downpayment to prepare Bank Draft
** Perlukan ada wang pendahuluan 10% untuk sediakan Bank Draft
** This is an online bidding Auction.
** Ini adalah bidaan secara “online”, sampai siapa paling tinggi dan terakhir, siapa menang.
This is an Online bidding, whoever bid the highest is the winner. I will help & assist you step by step.
Note : We are Bank appointed panel marketing agent for Bank Lelong properties. Our fees is pay by the bank. You NO NEED to pay us any fees for this Lelong.
Contact CATHERINE 0*****

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Sungai Petani, Kedah dijual pada harga RM 291,600.
Tidak.
Sungai Petani, Kedah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,237 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi