Prima Saujana
Prima Saujana, Kajang, Selangor
RM 800,000
4+1
BT
4
BM
4,557
kps (tanah)
RM 175.55
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Prima Suajana Corner Semi-D Kajang
-csls008
- RM 800000
- Build up 4557 sqft
- Land size 4200 sqft
- 4 Bedrooms
- 4 Bathrooms
- 1 extra rooms
============================================================
For viewing appointment
Please call or Whatsapp Chong O 1*****
Wai Long Chong
E TREND REALTY SDN BHD.
- RM 800000
- Build up 4557 sqft
- Land size 4200 sqft
- 4 Bedrooms
- 4 Bathrooms
- 1 extra rooms
For viewing appointment
Please call or Whatsapp Chong O 1*****
Wai Long Chong
E TREND REALTY SDN BHD.
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Prima Saujana, Kajang dijual pada harga RM 800,000.
Tidak.
Prima Saujana, Kajang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,354 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Prima Saujana
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi