Puncak Alam, Bukit Cerakah Agricultural Land For Sale
Kampung Bukit Kapar, Kapar, Selangor
RM 4,573,800
3
ekar
RM 35.00
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Puncak Alam, Bukit Cerakah Agricultural Land For Sale
**Call Keith //018//356//3003// for more information**
---For Sale---
- Puncak Alam, Kampung Bukit Kapar
- Agricultural Title
- Size approx 3 acres or 130680 sqft
- Selling Price RM4.573Mil (RM35psf)
- Leasehold
- as is where is basis
- Beside Main Road (near UitM Puncak Alam)
Please call for more information
Keith Lian
//018//356//3003//
Commercial Specialist
--The Street view photo are nearby buildings and for illustration purposes--
--While Stock Last--
---For Sale---
- Puncak Alam, Kampung Bukit Kapar
- Agricultural Title
- Size approx 3 acres or 130680 sqft
- Selling Price RM4.573Mil (RM35psf)
- Leasehold
- as is where is basis
- Beside Main Road (near UitM Puncak Alam)
Please call for more information
Keith Lian
//018//356//3003//
Commercial Specialist
--While Stock Last--
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kampung Bukit Kapar, Kapar dijual pada harga RM 4,573,800.
Tidak.
Kampung Bukit Kapar, Kapar, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 19,652 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kampung Bukit Kapar
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Pertanian Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi