🔥Puncak Alam Detached Factory CORNER, Elmina, Sungai Buloh, Kundang, Rawang
Puncak Alam, Selangor
RM 38,000,000
4
BM
74,000
kps (lantai)
RM 514
PSF (lantai)

Gambar
Tentang hartanah ini
Puncak Alam, Elmina,Mahsing integrated, Subang Bestari, Kundang,Rawang
Puncak Alam Detached Factory with two storey office
*NEWLY BUILT FACTORY *
CORNER unit
Land area : 2.45acres
Built up : 74000sf
Eletric supply : 1200amp
Floor Loading : 3 ton
Ceiling height : 40ft
CF Out JUNE 26
Feature:
-1 loading bay
-4 normal loading bay traveller
-Sprinkler
Sale Rm38mil
Rental 2.20psf
VIVIAN LEE
Senior Negotiator (REN 21006)
E TREND REALTY SDN BHD
Mobile: 0*****
WhatsApp: www.h*****
OWNER Welcome To List
Industrial Specialist @
Sungai Buloh / Puncak Alam / Rawang / Kepong /
Batu Caves / Selayang / Kg Subang Area
*NEWLY BUILT FACTORY *
CORNER unit
Land area : 2.45acres
Built up : 74000sf
Eletric supply : 1200amp
Floor Loading : 3 ton
Ceiling height : 40ft
CF Out JUNE 26
Feature:
-1 loading bay
-4 normal loading bay traveller
-Sprinkler
Sale Rm38mil
Rental 2.20psf
VIVIAN LEE
Senior Negotiator (REN 21006)
E TREND REALTY SDN BHD
Mobile: 0*****
WhatsApp: www.h*****
OWNER Welcome To List
Industrial Specialist @
Sungai Buloh / Puncak Alam / Rawang / Kepong /
Batu Caves / Selayang / Kg Subang Area
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Puncak Alam, Selangor dijual pada harga RM 38,000,000.
Tidak.
Puncak Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 163,276 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Puncak Alam
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut