Puncak Alam
Taman Industri Alam Jaya, Puncak Alam, Selangor
RM 4,500,000
0
BM
13,000
kps (lantai)
RM 346
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Puncak Alam Semi-D Factory For Sale
Land area: 14,000 sqft
Total built up: approx 13,000 sqft
Ground floor: 6,188 sqft
Extended with approval
Power supply: 150amp
Sale: RM4.5mil
Photo for illustrated purpose
Kindly contact Belle Yap for more information .
Total built up: approx 13,000 sqft
Ground floor: 6,188 sqft
Extended with approval
Power supply: 150amp
Sale: RM4.5mil
Photo for illustrated purpose
Kindly contact Belle Yap for more information .
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Puncak Alam, Selangor dijual pada harga RM 4,500,000.
Tidak.
Taman Industri Alam Jaya, Puncak Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 19,335 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Puncak Alam
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat