Puncak Bangi
Puncak Bangi, Bandar Baru Bangi, Selangor
RM 1,590,000
Boleh dirunding7
BT
6
BM
4,187
kps (tanah)
RM 379.75
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Puncak Bangi Seksyen 6 Bandar Baru Bangi
RENOVATED 2.5 Storey Semi D Puncak Bangi Seksyen 6 Bandar Baru Bangi
DETAILS:
• Leasehold (2107) | Bumi Lot
• 2.5 Storey Semi-D
• Land Area: 4,187 sqft (51’x80’)
• Build Up: 3,965 sqft (approx.)
• 7 Bedrooms | 6 Bathrooms
• Extended Kitchen
• Security Fee: RM180/month
• BESRAYA
ASKING PRICE: RM 1,590,000 Only!
Fauzan Sahrom
REN73790
IQI REALTY
0*****
DETAILS:
• Leasehold (2107) | Bumi Lot
• 2.5 Storey Semi-D
• Land Area: 4,187 sqft (51’x80’)
• Build Up: 3,965 sqft (approx.)
• 7 Bedrooms | 6 Bathrooms
• Extended Kitchen
• Security Fee: RM180/month
• BESRAYA
ASKING PRICE: RM 1,590,000 Only!
Fauzan Sahrom
REN73790
IQI REALTY
0*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Puncak Bangi, Bandar Baru Bangi dijual pada harga RM 1,590,000.
Tidak.
Puncak Bangi, Bandar Baru Bangi, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,667 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Puncak Bangi