Putrajaya FREEHOLD SPACIOUS 2.5 Storey Hyperlink House Duta Villa Presint 14 Putrajaya

Putrajaya, Putrajaya

RM 1,260,000

BT

6

BT

BM

6

BM

kps (tanah)

2,250

kps (tanah)

auto-size-o

RM 560

PSF (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2.5 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501311776
ruler-o
3,660 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Strategic nice

NEW REFURBISH| TWO AND HALF STOREY HYPERLINK HOUSE AT DUTA VILLA PRESINT 14 PUTRAJAYA
=================

Details
------------
-Type : Hyperlink Terrace House
-Land area : 30x75 sqft (2,250 sqft)
-Built up : 3,660 sqft
-FREEHOLD
-6 bedrooms 6 bathrooms

• Nexus International School Putrajaya
• International Modern Arabic School (IMAS)
• IDRISSI International School Putrajaya
• Diplomatic school zone – Presint 15 & 16

==========
Asking : RM1,260,000 (NEGO)
============
Interested please contact:
Ayul Asrah PEA2685
0*****
www.h*****

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Putrajaya, Putrajaya dijual pada harga RM 1,260,000.
Tidak.
Putrajaya, Putrajaya.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,283 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi