RARE First Grade Title Land for SALE @ Lebuh Macallum, Georgetown
Lebuh Macallum, Foreshore, George Town, Penang
RM 2,600,000
Lihat ke Tawaran5,030
kps
RM 517
PSF
560 m (7 mins) from Macallum

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Rare First Grade Title Land for Sale @ Lebuh Macallum, Georgetown
Location 地点: Lebuh Macallum, Georgetown
Property Details 物业详情:
@ Land Area 土地面积: 5,030 sqft (平方尺) // 467 sqm (平米)
@ Freehold 永久地契
@ First Grade Title 第一类地契
@ RM516 per sqft(每平方尺 RM516)
@ Rare in Market 市场罕有黄金地段
Selling Price 售价: RM2,600,000
If interested, kindly contact for more details & arrangement of viewing.
有兴趣了解更多详情及安排看地 请联系:
Jiasin 0*****
Owners are welcome to list 业主欢迎委托
Residential · Commercial · Industrial · Land
住宅 · 商业 · 工业 · 土地
Property Details 物业详情:
@ Land Area 土地面积: 5,030 sqft (平方尺) // 467 sqm (平米)
@ Freehold 永久地契
@ First Grade Title 第一类地契
@ RM516 per sqft(每平方尺 RM516)
@ Rare in Market 市场罕有黄金地段
Selling Price 售价: RM2,600,000
有兴趣了解更多详情及安排看地 请联系:
Jiasin 0*****
Owners are welcome to list 业主欢迎委托
Residential · Commercial · Industrial · Land
住宅 · 商业 · 工业 · 土地
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Foreshore, George Town dijual pada harga RM 2,600,000.
Tidak.
Lebuh Macallum, Foreshore, George Town, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 11,171 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Foreshore
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Komersial Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat