Renovated Double Storey Terrace Seksyen 32, Kemuning Green Ville
Seksyen 32, Kemuning Green Ville, Shah Alam, Selangor
RM 490,000
4
BT
3
BM
1,320
kps (tanah)
RM 371.21
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Cheapest Double Storey Terrace Kemuning Greenville Shah Alam
FOR SALE -
RENOVATED Double Storey Terrace Kemuning Greenville, Seksyen 32 Shah Alam
- RENOVATED!
- CHEAPEST!
DETAILS:
- Freehold Open
- Land Size: 1,320 sqft (22’x60’)
- Built-Up: 1,400 sqft approx.
- 4 Bedrooms | 3 Bathrooms
- Maintenance: RM50/month
- Direction: SE
ASKING PRICE: RM 490,000 Only!
For more information, please contact:
Izzah Alias | PEA 3102
0***** | LWP Sdn Bhd
#izztzmrs
- RENOVATED!
- CHEAPEST!
DETAILS:
- Freehold Open
- Land Size: 1,320 sqft (22’x60’)
- Built-Up: 1,400 sqft approx.
- 4 Bedrooms | 3 Bathrooms
- Maintenance: RM50/month
- Direction: SE
ASKING PRICE: RM 490,000 Only!
For more information, please contact:
Izzah Alias | PEA 3102
0***** | LWP Sdn Bhd
#izztzmrs
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Seksyen 32, Kemuning Green Ville, Shah Alam dijual pada harga RM 490,000.
Tidak.
Seksyen 32, Kemuning Green Ville, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,054 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Seksyen 32, Kemuning Green Ville
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat