Residensi Emas
Jalan Zamrud 2, Kajang 2, Kajang, Selangor
RM 165,000
2
BT
2
BM
700
kps
RM 235.71
PSF
1.5 km (18 mins) from Kajang 2

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bank Lelong Residensi Emas Kajang
Auction Date: 20/05/2026
Uob - laca
Address:
No. B-29-xx, Block B, Residensi Emas, Jalan Zamrud 2, Sungai Tangkas, 43000 Kajang, Selangor
Property Details:
- Bumi
- Type : Service Apartment
- Size: 700 sqft
Price Details:
- Reserve Price: RM 165,000
- Market Value: RM 250,000
- Saving: RM 85,000
Important Notes:
- No internal viewing (self-survey from outside only)
- Bidders must prepare:
10% deposit, approximately 5% legal fees, 2–5% miscellaneous charges
Contact:
Zulhilmi | 0*****
REN 65944
www.w*****
Uob - laca
Address:
Property Details:
- Bumi
- Type : Service Apartment
- Size: 700 sqft
Price Details:
- Reserve Price: RM 165,000
- Market Value: RM 250,000
- Saving: RM 85,000
Important Notes:
- No internal viewing (self-survey from outside only)
- Bidders must prepare:
Contact:
Zulhilmi | 0*****
REN 65944
www.w*****
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Residensi Emas
Developed by Premium City Development Sdn. Bhd.
Lihat butiran projekDengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kajang 2, Kajang dijual pada harga RM 165,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Zamrud 2, Kajang 2, Kajang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 708 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2025.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kajang 2
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Servis Apartment Untuk Dijual
Lebihkan PaparanPengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi