Residential Land at Kampung Baru

Kampung Baru, 50300 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Kampung Baru, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 19,800,000

kps

16,458

kps

auto-size-o

RM 1,203.06

calendar-time-o
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 60599042
asterisk-o
16,458 kps luas tanah
auto-size-o
RM 1,203.06 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

Spacious Freehold land Kampung Baru Kuala Lumpur city Main Road

Spacious Residential land Kampung Baru Kuala Lumpur city Main Road

land area 16,458 sf
Residential status
Hot location - in the heart of Kuala Lumpur city
Freehold
Malay reserved
Matured area
Main View Road
***RECOMMENDED FOR SHOWROOM, OFFICE BUILDING, PARKING SPACE, BUNGALOW HOUSES ETC

HAYATI
REN01018
0*****

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kampung Baru, KL City Centre dijual pada harga RM 19,800,000.
Tidak.
Kampung Baru, 50300 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Kampung Baru, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 83,033 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi