Riverview Kemensah
Taman Melawati,riverview kemensah,Amberhill, Sunway Rydgeway,TamanTropika Kemensah,tiara kemensah,Kemensah Heights,16 Quartz,Beverly height, 20Trees residence, 20Trees West,taman tijani ukay,twin palm kemensah,bayu kemensah, Kemensah Mewah, Riverview Kemensah, Melawati, Selangor
RM 2,850,000
5
BT
6
BM
4,133
kps (tanah)
RM 689.57
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Riverview Kemensah @ 3-Storey Semi-D @ End Unit @ Renovated
Riverview Kemensah
===================================
SELLING PRICE RM 2,850,000
====================================
UNIT DETAILS
3 storey semi-d
End unit
Land size 4133sqft
5 rooms and 6 bathrooms
Renovated
Facing south-west
With pool and 2 solar water heaters
Currently tenanted
Freehold
Asking RM2.85mil
KINDLY CONTACT FOR VIEWING AND FURTHER INFO
INTEREST PLEASE WHATSAPP OI6/333/4379/
INTEREST PLEASE CALL OI6/333/4379/
wa.link/908q43
THANK YOU AND HAVE A GREAT DAY.
WELSON MOO
OI6/333/4379/
REN 56055
===================================
SELLING PRICE RM 2,850,000
====================================
UNIT DETAILS
3 storey semi-d
End unit
Land size 4133sqft
5 rooms and 6 bathrooms
Renovated
Facing south-west
With pool and 2 solar water heaters
Currently tenanted
Freehold
Asking RM2.85mil
KINDLY CONTACT FOR VIEWING AND FURTHER INFO
INTEREST PLEASE WHATSAPP OI6/333/4379/
INTEREST PLEASE CALL OI6/333/4379/
wa.link/908q43
THANK YOU AND HAVE A GREAT DAY.
WELSON MOO
OI6/333/4379/
REN 56055
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Riverview Kemensah, Melawati dijual pada harga RM 2,850,000.
Tidak.
Taman Melawati,riverview kemensah,Amberhill, Sunway Rydgeway,TamanTropika Kemensah,tiara kemensah,Kemensah Heights,16 Quartz,Beverly height, 20Trees residence, 20Trees West,taman tijani ukay,twin palm kemensah,bayu kemensah, Kemensah Mewah, Riverview Kemensah, Melawati, Selangor.