Saleng

Jalan Jambu, Saleng, Senai, Johor

RM 495,000

BT

3

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

2,457

kps (tanah)

auto-size-o

RM 201.47

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 23 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501396755
ruler-o
2,457 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Jalan Jambu, Saleng, Double Storey with 20 ft land, Extend, renovated

For Sale: Rm495k
Jalan Jambu @ Saleng
Double Storey Terrace House
3 Bed 2 Bath
land size 2457 sqft
18x65 + 20ft extra land
Freehold | Non-Bumit Lot
Fully Extended
Renovated (Fully Big Size Mosaic Upstairs & Downstairs, Plaster Ceiling with Lights, Built in Kitchen Table Top, Kitchen Fully Extended)

016717
9657 Yvonne

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Saleng, Senai dijual pada harga RM 495,000.
Tidak.
Jalan Jambu, Saleng, Senai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,075 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi