Sd 15, Bandar Sri Damansara, Townhouse, 1227sf, Freehold, Guarded, More Parking, Below Market
Sd 15, Bandar Sri Damansara, Townhouse, 1227sf, Freehold, More parking, Kepong, Sungai Buloh, Bandar Menjalara, Sri Sinar, Sri bintang, Sunway Spk, Bandar Sri Damansara, Selangor
RM 930,000
Boleh dirunding3
BT
2
BM
1,227
kps (tanah)
RM 757.95
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Affordable Townhouse at Sd 15, Bandar Sri Damansara, 1227sf, Freehold
Townhouse available for sale in Sd 15, Bandar Sri Damansara. Priced at RM930k, nego. This unit features a spacious 1227sf layout with 3 bedrooms and 2 bathrooms. Located on the ground floor, it offers additional parking and is situated in a guarded community. For viewing arrangements, please contact Coyee Wong at
0*****
. Owners are invited to list their properties.
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Tempat letak kereta berbumbung
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Sri Damansara, Selangor dijual pada harga RM 930,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Sd 15, Bandar Sri Damansara, Townhouse, 1227sf, Freehold, More parking, Kepong, Sungai Buloh, Bandar Menjalara, Sri Sinar, Sri bintang, Sunway Spk, Bandar Sri Damansara, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,900 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Sri Damansara
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut