Sea view, Fully furnished, 2 Storey Bungalow, Anantara Desaru Coast Resort
Kota Tinggi, Johor
RM 16,100,000
Boleh dirunding6
BM
6,426
kps (lantai)
RM 2,505.45
PSF (lantai)
Tentang hartanah ini
Sea view,Fully furnished,2Storey Bungalow Anantara Desaru Coast Resort
Double Storey Bungalow (Duplex) Anantara Desaru Coast Resort
* Sea view, Fully furnished
==============================
Asking Price: RM16,100,000 (Nego)
==============================
Details:
* Leasehold (Exp 2114)
* Strata title
* Land Size: 12,967 Sqft
* Built Up: 6,426 Sqft
* Bedrooms: 4 + 2
* Bathrooms 5 + 1
* Lock Stock and barrel
* Maintenance fee: RM11,343 /Month
* Swimming pool
* All unit set up like show unit
* 4 unit available for this type
* Sea view, Fully furnished
==============================
Asking Price: RM16,100,000 (Nego)
==============================
Details:
* Leasehold (Exp 2114)
* Strata title
* Land Size: 12,967 Sqft
* Built Up: 6,426 Sqft
* Bedrooms: 4 + 2
* Bathrooms 5 + 1
* Lock Stock and barrel
* Maintenance fee: RM11,343 /Month
* Swimming pool
* All unit set up like show unit
* 4 unit available for this type
Kemudahan
Akses 24 jam
Security guard
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kolam renang
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kota Tinggi, Johor dijual pada harga RM 16,100,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Kota Tinggi, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 69,177 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kota Tinggi
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Banglo Komersial Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi