Seksyen 6
Seksyen 6, Bangi, Selangor
RM 1,650,000
Boleh dirunding6
BT
6
BM
4,187
kps (tanah)
RM 394.08
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
2.5 Storey Semi-D Puncak Bangi, Seksyen 6 Bandar Baru Bangi
2.5 Storey Semi-D Puncak Bangi, Seksyen 6 Bandar Baru Bangi
==============================
Asking Price: RM1,650,000 (Nego)
==============================
Details:
* Leasehold (expired jan 2107)
* Bumi Lot
* Land Area: 4,187 sqft (51’x80’)
* Build Up: 3,965 sqft (approx.)
* Bedrooms: 6+1 (Maidsroom)
* Bathrooms: 6
* Side Patio
* Gated & Guarded
* Security Fee: RM180/month
* Direction: Facing SouthEast (Morning sun)
================================
For more information and viewing appointment;
Kindly contact:
Whatsapp
AIN
0*****
==============================
Asking Price: RM1,650,000 (Nego)
==============================
Details:
* Leasehold (expired jan 2107)
* Bumi Lot
* Land Area: 4,187 sqft (51’x80’)
* Build Up: 3,965 sqft (approx.)
* Bedrooms: 6+1 (Maidsroom)
* Bathrooms: 6
* Side Patio
* Gated & Guarded
* Security Fee: RM180/month
* Direction: Facing SouthEast (Morning sun)
================================
For more information and viewing appointment;
Kindly contact:
AIN
0*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Seksyen 6, Bangi dijual pada harga RM 1,650,000.
Tidak.
Seksyen 6, Bangi, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,919 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Seksyen 6
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut