Seksyen 8
Seksyen 8, Shah Alam, Selangor
RM 3,700,000
Boleh dirunding10
BT
9
BM
9,806
kps (tanah)
RM 377
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bungalow with Pool Seksyen 8 Shah Alam
Bungalow For Sale : Seksyen 8, Shah Alam
3 Storey Bungalow | Italian Inspired | Superb Luxury | Premium & Prestige Location | Private & Privacy
Details
========
• 3 Storey Bungalow - Italian Inspired
• Intermediate Lot
• Leasehhold Bumi Lot - Jun 2096
• Land Size 9,806 sqft
• 9,000 sqft (Approx)
• 6+4 Rooms (Surau, Gym/Yoga Room, Entertainment Room, Study Room)
• 9 Bathrooms
• Formal Dining Area & Living Area With Balcony
• Family Dining Area, Maid's Room
• Swimming Pool, Fish Pond
• Facing North
• Guarded Area
==========================
Asking Price RM3,700,000 View To Offer
==========================
Whatsapp
Ain
0*****
Details
========
• 3 Storey Bungalow - Italian Inspired
• Intermediate Lot
• Leasehhold Bumi Lot - Jun 2096
• Land Size 9,806 sqft
• 9,000 sqft (Approx)
• 9 Bathrooms
• Formal Dining Area & Living Area With Balcony
• Family Dining Area, Maid's Room
• Swimming Pool, Fish Pond
• Facing North
• Guarded Area
==========================
Asking Price RM3,700,000 View To Offer
==========================
Ain
0*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Seksyen 8, Shah Alam dijual pada harga RM 3,700,000.
Tidak.
Seksyen 8, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 15,516 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Seksyen 8