Semeling

pintasan semeling, Semeling, Kedah

RM 15,445,287

Boleh dirunding

ekar

54.55

ekar

auto-size-o

RM 6.50

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Pertanian untuk dijual
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 500533682
asterisk-o
54.55 acre luas tanah
auto-size-o
RM 6.50 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

Semeling Residential Zoning Agricultural Land Beside Road For Sale

** 0***** **
For Sale
Semeling To Tanjung Dawai Road
Beside Road , Residential Zoning
Agricultural Title
54.55 Acres
2,376,198 Sqft
Rm6.50 Per Sqft

Just Call 0*****
Whatsaap Wechat

Welcome Owner Listing
Buy Sell Rent ( House Shop Land Warehouse )
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Semeling, Kedah dijual pada harga RM 15,445,287.
Tidak.
pintasan semeling, Semeling, Kedah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 66,364 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi