Semi D for sale at Bukit kempas
Taman Bukit Kempas, Tampoi, Johor
RM 798,000
4
BT
3
BM
3,345
kps (tanah)
RM 239
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Semi D /4 bedroom /Bukit kempas /
For Sale
Rare Bukit Kempas 2 Storey Semi-D
Jln Bukit Kempas 2/1x@Tmn Bukit Kempas
*Double Storey Semi-Detached*
• 4 Bedrooms 3 Bathrooms
• Land Area : 3,345sqft
• Freehold/Non Bumi
• Facing Southeast
• Newly Refurbished
• Original Vacant Condition
*Selling@RM798K
For more information just WhatsApp
CK LEOW
Https:// www.w*****
Rare Bukit Kempas 2 Storey Semi-D
Jln Bukit Kempas 2/1x@Tmn Bukit Kempas
*Double Storey Semi-Detached*
• 4 Bedrooms 3 Bathrooms
• Land Area : 3,345sqft
• Freehold/Non Bumi
• Facing Southeast
• Newly Refurbished
• Original Vacant Condition
*Selling@RM798K
For more information just WhatsApp
CK LEOW
Https:// www.w*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Bukit Kempas, Tampoi dijual pada harga RM 798,000.
Tidak.
Taman Bukit Kempas, Tampoi, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,346 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Bukit Kempas
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat