Semi-D house at Sungai Buloh
Jalan BSC 1C, Kampung Sungai Buloh, Sungai Buloh, Selangor
RM 720,000
5
BT
6
BM
3,200
kps (tanah)
RM 225
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Semi-D house for Sale
-Semi-D for sale located at BANDAR SERI COALFIELDS sungai buloh
-BANDAR SERI COALFIELDS is a new and nice development , 1000 acres land is under developing.major of houses in this development is SEMI-D and BANGALOW
-hot sale properties during launching time.
-40x80
-3200 sqft land area
-3100 build up
-5 bedroom 6 bathroom
-Basic unit
-FREEHOLD
-Easy access to Sungai Buloh, Ijok, Klang, Shah Alam, Bukit rahman putra,Kota Damansara, Kepong
For enquiry please call JIMMY TAN: 0*****
-hot sale properties during launching time.
-40x80
-3200 sqft land area
-3100 build up
-5 bedroom 6 bathroom
-Basic unit
-FREEHOLD
For enquiry please call JIMMY TAN: 0*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kampung Sungai Buloh, Sungai Buloh dijual pada harga RM 720,000.
Tidak.
Jalan BSC 1C, Kampung Sungai Buloh, Sungai Buloh, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,019 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kampung Sungai Buloh
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi