Semi-D Lake Fields

Jalan Tasik Damai, Lake Fields, Sungai Besi, Kuala Lumpur

RM 3,100,000

BT

6

BT

BM

6

BM

kps (tanah)

3,594

kps (tanah)

auto-size-o

RM 862.55

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Berkembar untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-time-o
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 43456929
ruler-o
3,800 kps luas pelan lantai
asterisk-o
3,594 kps luas tanah

Tentang hartanah ini

Cheap & Nice 3 Stry Semi-D @ Grove, Lake Fields, Sg Besi KL

Cheap & Nice 3 Stry Semi-D @ Grove, Lake Fields, Sg Besi KL

-Semi-D
-Land Area: 45' x 80' sqft (3594sf)
-Built Up: 3,800 sqft approximately
-5+1 Bedrooms 6 Bathrooms
-Can Park 4 Cars
-Fully Renovated
-Nice ID Design
-Leasehold
-24hrs Gated Guarded

**Please do not hesitate to Whatsapp/call me for viewings:
Anna
0*****
(PEA4108)
Propnex Realty

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Lake Fields, Sungai Besi dijual pada harga RM 3,100,000.
Tidak.
Jalan Tasik Damai, Lake Fields, Sungai Besi, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 13,000 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi