Senai
Perindustrian Senai, Senai, Kulai, Johor
RM 9,500,000
0
BM
10,725
kps (lantai)
RM 885.78
PSF (lantai)
Tentang hartanah ini
Whatsapp now for immediate response. Thank you.
Factory For Sale
Senai
Detached Factory
Light Industry
• Land Area: 42,000 sq.ft
• Built-Up: Approx. 10,725 sq.ft
• Power Supply: 400 Amp
• Ceiling Height: 9m
• Freehold
Asking Price: RM9.5 Million
For viewing and more info.
Contact Ai Ting 爱婷 at 0*****
Whatsapp: www.W*****
Senai
Detached Factory
Light Industry
• Land Area: 42,000 sq.ft
• Built-Up: Approx. 10,725 sq.ft
• Power Supply: 400 Amp
• Ceiling Height: 9m
• Freehold
Asking Price: RM9.5 Million
For viewing and more info.
Contact Ai Ting 爱婷 at 0*****
Whatsapp: www.W*****
Kemudahan
Akses 24 jam
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Senai, Kulai dijual pada harga RM 9,500,000.
Tidak.
Perindustrian Senai, Senai, Kulai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 40,819 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Senai
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi