Seri Kembangan
Jalan dagang sb 4/1, Seri Kembangan, Selangor
RM 8,000,000
10
BM
33,712
kps
RM 237.30
PSF
310 m (4 mins) from Serdang

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
The Mines Opposite Seri Kembangan 4x Block Joining Shop for Sale
The Mines Shopping Mall Opposite - R.O.I : 7.9%
Taman Sungai Besi Indah Seri Kembangan
4sty Shop (4x Block Joining) For Sale
_____________________
Surrounding Nearby :
* Opposite The Mines Shopping Mall
* Serdang, Cheras Balakong, Putrajaya, Cyberjaya, IOI City Mall, Aeon Cheras Balakong
____________________
PROPERTY DETAILS
• Good Investment R.O.I : 7.9%
* Tenure : Leasehold till 2102 years
* Category type: 4sty Shop (4x Block Joining)
* Land Size : 8,800sqft
* Built up: 33,712sqft
* Sell Price: RM8mil
____________________
Now Tenancy Detail:
*Tenanted till Nov 2026 (Rental: RM63,210)
1st Come 1st Serve
===============================
Welcome Make Appointment Viewing
===============================
Max Pek - Zero One Two2170611
===============================
Welcome Owner To List 欢迎业主委托
Taman Sungai Besi Indah Seri Kembangan
4sty Shop (4x Block Joining) For Sale
_____________________
Surrounding Nearby :
* Opposite The Mines Shopping Mall
____________________
PROPERTY DETAILS
• Good Investment R.O.I : 7.9%
* Tenure : Leasehold till 2102 years
* Category type: 4sty Shop (4x Block Joining)
* Land Size : 8,800sqft
* Built up: 33,712sqft
* Sell Price: RM8mil
____________________
Now Tenancy Detail:
*Tenanted till Nov 2026 (Rental: RM63,210)
1st Come 1st Serve
===============================
Welcome Make Appointment Viewing
===============================
Max Pek - Zero One Two2170611
===============================
Welcome Owner To List 欢迎业主委托
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Seri Kembangan, Selangor dijual pada harga RM 8,000,000.
Tidak.
Jalan dagang sb 4/1, Seri Kembangan, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 34,373 / bulanan.