Setia Damai 14
Setia Damai 14, Setia Damai 15 16, Setia Damai, Setia Tropika, Setia Eco Park, Nusantara, Ardence, Cora, Nara, Ember, Aeres, Dremien, Casa Sutra, Casa Idaman, Duta Villa, Anggun Kirana, Setia Utama 1 2 3 4, Setia Utama, Bywater, Setia Alam, Selangor, Setia Damai, Setia Alam, Selangor
RM 1,450,000
4+1
BT
5
BM
3,500
kps (tanah)
RM 414.29
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Setia Damai 14 - Affordable Living in Setia Alam
Discover Setia Damai 14 in Setia Alam, an exceptional opportunity below market value. This double-storey semi-detached home features: - Freehold Open Title - Land Area: 40’ x 85’ sqft - Built Up: 3,500 sqft - 5+1 Bedrooms + 4 Bathrooms - Partial Furnished - Wading Pool - Facing North East - Gated & Guarded Community - Numerous parks available nearby. Selling Price: RM1,350,000. ----------------------------------- For More Information or Viewing Kindly Contact: Ryan Soo
7*****
43
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Setia Damai, Setia Alam dijual pada harga RM 1,450,000.
Tidak.
Setia Damai 14, Setia Damai 15 16, Setia Damai, Setia Tropika, Setia Eco Park, Nusantara, Ardence, Cora, Nara, Ember, Aeres, Dremien, Casa Sutra, Casa Idaman, Duta Villa, Anggun Kirana, Setia Utama 1 2 3 4, Setia Utama, Bywater, Setia Alam, Selangor, Setia Damai, Setia Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,080 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Setia Damai
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi