Setia Eco Cascadia
Setia Eco Cascadia, Tebrau, Johor
RM 1,500,000
Boleh dirunding4
BT
5
BM
2,917
kps (tanah)
RM 514.23
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Setia Eco Cascadia Double Storey Cluster Corner Lot For Sale
*Austin区环境好 Cluster Corner Lot 双层保安 还要Club House*
For Sale
*Setia Eco Cascadia @ Foresta*
Jalan Eco Cascadia 1/xx
Double Storey Cluster *Corner Lot*
42 x 80 sqft (side land 18ft)
Built Up: 2917 sqft
4 Bedrooms 5 Bathrooms
Freehold
Non-Bumi
Strata Title
Gated & Guarded (RM440/mth)
Facing South
Fully Renovated
- Car Poach full tiles, Plaster Ceiling, Kitchen Tabletop, Built In Cabinet, Walk in wardrobe and so on..
Selling Price RM1.5mil
Chris Chin
www.w*****
For Sale
*Setia Eco Cascadia @ Foresta*
Jalan Eco Cascadia 1/xx
Double Storey Cluster *Corner Lot*
42 x 80 sqft (side land 18ft)
Built Up: 2917 sqft
4 Bedrooms 5 Bathrooms
Freehold
Non-Bumi
Strata Title
Gated & Guarded (RM440/mth)
Facing South
Fully Renovated
Selling Price RM1.5mil
Chris Chin
www.w*****
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Rumah kelab
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Setia Eco Cascadia, Tebrau dijual pada harga RM 1,500,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Setia Eco Cascadia, Tebrau, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,290 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Setia Eco Cascadia
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut