Setia utama
Jalan Setia Utama U13/37, Setia Utama, Setia Alam, Selangor
RM 970,000
5+1
BT
5
BM
2,200
kps (tanah)
RM 440.91
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Setia Utama, 3-storey house with partial renovation and furnishings
WTS
Setia Utama 2, Setia Alam
2-Storey Terrace House For Sale
Selling Price RM930k (Nego)
-Facing North
- Land Area 20 X 65
- Build Up 1300 sqft
- Land size: 2200sf
- 5 +1 Bedroom
- 5 Bathroom
- Partly furnished
- Freehold
5 min driving distance to Setia City Mall, Setia Convention center
5 mins access to NKVE, Tenby International school,
SRJKC PH1
8 mins access to Jln Meru, Federal Highway
For viewing, please call
Calie Chew (REN70115)
Whatsapp me at: www.h*****
Setia Utama 2, Setia Alam
2-Storey Terrace House For Sale
Selling Price RM930k (Nego)
-Facing North
- Land Area 20 X 65
- Build Up 1300 sqft
- Land size: 2200sf
- 5 +1 Bedroom
- 5 Bathroom
- Partly furnished
- Freehold
5 mins access to NKVE, Tenby International school,
SRJKC PH1
8 mins access to Jln Meru, Federal Highway
For viewing, please call
Calie Chew (REN70115)
Whatsapp me at: www.h*****
Kemudahan
Cooker hood
Covered car parking
Security guard
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Setia Utama, Setia Alam dijual pada harga RM 970,000.
Tidak.
Jalan Setia Utama U13/37, Setia Utama, Setia Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,067 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Setia Utama