Sierra 16 sierra 2 Puchong
Sierra 16 sierra 2, Lyden , puchong Lake Edge Semi D House ,Lake Edge Puchong, Bandar Puteri 8, Bandar Puteri 12, Bandar Puteri 9, Aman Sari 18 Residence Puchong Jaya, Skyville Puchong Jaya, Taman Puchong Legenda, Puchong, Selangor
RM 1,900,000
6+1
BT
7
BM
4,532
kps (tanah)
RM 419.24
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Sierra 2 (lyden) Available in Sierra 16 Puchong for Purchase
- 2.5 Storey Semi Detached
- The backyard has been fully utilized and extended
- Gated & Guarded Community
- 40 X 80 with Additional Land
- Built up 3252sf
- Total land size 4532sf
- 6+1 bedrooms and 7 bathrooms
If you are a property owner considering to SELL or RENT your properties, you are also encouraged to list with me.
***OWNERS ARE WELCOME TO MY LIST***
Kindly call/whatsapp for more details or to schedule an appointment
*018*9889*866
Terrance Leong
- 2.5 Storey Semi Detached
- The backyard has been fully utilized and extended
- Gated & Guarded Community
- 40 X 80 with Additional Land
- Built up 3252sf
- Total land size 4532sf
- 6+1 bedrooms and 7 bathrooms
***OWNERS ARE WELCOME TO MY LIST***
*018*9889*866
Terrance Leong
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Puchong, Selangor dijual pada harga RM 1,900,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Sierra 16 sierra 2, Lyden , puchong Lake Edge Semi D House ,Lake Edge Puchong, Bandar Puteri 8, Bandar Puteri 12, Bandar Puteri 9, Aman Sari 18 Residence Puchong Jaya, Skyville Puchong Jaya, Taman Puchong Legenda, Puchong, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 7,967 / bulanan.