Simpang balak Cheras Kajang | 3 Storey Semi-D Factory For Sale
Jalan C-Ampy, Kajang, Selangor
RM 9,000,000
Boleh dirunding4
BM
12,000
kps (lantai)
RM 750
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Simpang balak Cheras Kajang 3 Storey Semi-D Factory For Sale
Asking Price : RM9 Million
Jalan C-Ampy, Taman Perindustrian C-Ampy, Kajang
3 Storey Semi-Detached Factory
Land Area : 18,000 sqft
Built Up : 12,000 sqft
Freehold
Key Highlights
* Good Condition
* Owner Own Use
* Nearby AEON & C180 Cheras Balakong
* Strategic industrial location with good accessibility
Suitable for warehouse, manufacturing, showroom & corporate operations
Contact Lucas for more details / viewing
Asking Price : RM9 Million
Jalan C-Ampy, Taman Perindustrian C-Ampy, Kajang
3 Storey Semi-Detached Factory
Land Area : 18,000 sqft
Built Up : 12,000 sqft
Freehold
Key Highlights
* Good Condition
* Owner Own Use
* Nearby AEON & C180 Cheras Balakong
* Strategic industrial location with good accessibility
Contact Lucas for more details / viewing
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Kajang, Selangor dijual pada harga RM 9,000,000.
Tidak.
Jalan C-Ampy, Kajang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 38,670 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kajang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat