Sri Kerdau Temerloh Pahang
Bandar Sri Kerdau, Kerdau, Pahang
RM 473,100
4
BT
3
BM
7,029
kps (tanah)
RM 67
PSF (tanah)
Tentang hartanah ini
Pahang Seri Kerdau Single Storey Bungalow With Luxurious land For Sale
Pahang Seri Kerdau Single Storey Bungalow With Luxurious Land For Sale
Pahang Seri Kerdau Town Area – Single Storey Bungalow with Huge Land Size of 7,029 sq ft For Sale
**Hot Sale Project!
Own a Beautiful & Spacious Bungalow House
Limited Units Available!
Last 2 Units Only
Early Bird Offer – Hurry Up!
Property Details:
Freehold (International Lot)
Land Size: Approx. 7,029 sq ft
Built-Up: Approx. 2,730 sq ft
Single Storey Bungalow
3 Bedrooms
4 Bathrooms
Price: RM498,000
After 5% Discount: RM473,100
Free Legal Fees & Stamp Duty Fees
Nearby Amenities:
Town Area
Police Station
SMK Kerdau
99 Speedmart
Klinik Kesihatan
Commercial Area
Only 15 Minutes to Temerloh Toll Plaza
Booking Fee: RM500
(Refundable if Loan is Not Approved)
Free LPPSA & Bank Loan Eligibility Checking
Interested, please contact:
Amy Lew
0*****
REN No: 52506
WhatsApp: www.h*****
--------------------------------------------------------------------------------
Pahang Seri Kerdau Banglo Setingkat Dengan Tanah Luas Untuk Dijual
Kawasan Bandar Seri Kerdau, Pahang – Banglo Setingkat Dengan Keluasan Tanah 7,029 kaki persegi Untuk Dijual ##
Projek Jualan Hangat
Miliki Banglo Cantik & Luas Idaman Anda
Unit Sangat Terhad!
Tinggal 2 Unit Terakhir Sahaja
Tawaran Early Bird – Cepat Sebelum Terlepas!
Maklumat Hartanah:
Pegangan Bebas (Freehold International Lot)
Keluasan Tanah: Approx. 7,029 kaki persegi
Keluasan Binaan: Approx. 2,730 kaki persegi
Banglo Setingkat
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
Harga: RM498,000
Diskaun 5%: RM473,100.00
Percuma Yuran Guaman & Duti Setem
Kemudahan Berdekatan:
Kawasan Bandar
Balai Polis
SMK Kerdau
99 Speedmart
Klinik Kesihatan
Kawasan Komersial
15 Minit ke Plaza Tol Temerloh