SS 3, Taman Universiti
SS 3, Taman Universiti, Petaling Jaya, Selangor
RM 2,500,000
Boleh dirunding7+1
BT
5
BM
7,200
kps (tanah)
RM 347.22
PSF (tanah)
730 m (9 mins) from Kelana Jaya

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
1.5 storey bungalow freehold non bumi SS 3 Petaling Jaya.
"Puas cari rumah subsale tapi design semua tak kena dengan selera? Banglo 7,200 sqft di SS3 PJ ini sedia untuk direkabentuk semula jadi istana impian
"Rare unit! Mana nak dapat lagi tanah banglo Freehold seluas 7,200 sqft tengah-tengah Petaling Jaya dengan harga RM2.5M (Nego)?"
"Mahu upgrade keselesaan keluarga? Banglo 1.5 tingkat di SS3 PJ ini ada 7 Bilik Tidur — ruang sangat luas untuk anak-anak dan cucu berkumpul!"
"Mahu tinggal di kejiranan premium, tenang, tapi hanya 5 minit ke Paradigm Mall? Banglo SS3/48 PJ ini jawapannya."
"Tanah Banglo 7,200 sqft, No. Rumah 8, Freehold di SS3 Petaling Jaya. Sedia untuk 'Dream House' anda."
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di SS 3, Taman Universiti, Petaling Jaya dijual pada harga RM 2,500,000.