SS1
SS 1 Kampung Tunku nearby SS2 SS3 SS4 SS5, SS1, Petaling Jaya, Selangor
RM 2,100,000
Boleh dirunding4
BT
3
BM
5,670
kps (tanah)
RM 370.37
PSF (tanah)
1.4 km (17 mins) from Taman Bahagia

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Freehold 1-Level Semi-D Home for Sale
* Freehold
* Land area 5,670 sq.ft
* Level and uniform land
* 4 Bedrooms 3 Bathrooms
* Opportunity to rebuild into a beautiful residence
* Generous garden space
* Serene neighborhood
# RM2.1mil negotiable
* Land area 5,670 sq.ft
* Level and uniform land
* 4 Bedrooms 3 Bathrooms
* Opportunity to rebuild into a beautiful residence
* Generous garden space
* Serene neighborhood
# RM2.1mil negotiable
Kemudahan
Air conditioner
Pemanas air
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di SS1, Petaling Jaya dijual pada harga RM 2,100,000.
Tidak.
SS 1 Kampung Tunku nearby SS2 SS3 SS4 SS5, SS1, Petaling Jaya, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 8,806 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar SS1
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi