Subang Bestari

Subang Bestari, Shah Alam, Selangor

RM 405,000

kps

4,000

kps

auto-size-o

RM 101.25

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Kediaman untuk dijual
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501380485
asterisk-o
4,000 kps luas tanah
auto-size-o
RM 101.25 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

Suitable for bungalow lot empty land

SUITABLE FOR BUNGALOW LOT Residential land in Subang Bestari, Shah Alam

Property Details :
Leasehold (Bumi Lot)
Residential land
Land size : 4,000 sqft approx

Selling Price : RM 405K

Kindly contact :
Norshidah
REN 55924
0*****

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Subang Bestari, Shah Alam dijual pada harga RM 405,000.
Tidak.
Subang Bestari, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,698 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi