Subang Jaya USJ 11

Jalan Usj 11 Subang Corner House, Usj 11, Subang Jaya, Selangor

RM 1,450,000

Boleh dirunding

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

2,325

kps (tanah)

auto-size-o

RM 624

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 500021381
ruler-o
2,000 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

2-Storey Endlot Kitchen Renovated & Extended USJ 11 31 x 75

USJ 11 2-storey Endlot Kitchen Extended & Renovated ( 31 x 75 ) for Sale

WTS / FOR SALE
asking RM 1,450,000

- Usj, Selangor
- Terrace, Two Storeys, Freehold, Non-Bumi Lot, Endlot
- Built-up Size : 2,000 sqft ( 25 x 75 )
- Land Area : 2,325 sqft ( 31 x 75 )
- 4 Rooms and 3 Bathrooms
- Partially Furnish
- Kitchen extended
- Car porch
Asking Price: RM1.45mil

ACCESS:
=======
*Taipan Business Centre, Main Place, Da Men, Sunway Pyramid
*Subway Medical, Subang Jaya Medical, KPJ
*Hicom, Subang Hi-Tech
*LRT Taipan
*KESAS, LDP, Federal Highway

DISCLAIMER:
To protect owner's and tenant's privacy, pictures shown may not be the actual unit. Viewing appointment on actual unit is always welcome

Kindly Whatsapp or call:

Amy Lim
O18_966_52_83
Real Estate Negotiator (REN 11775)
IQI REALTY SDN BHD (E (1) 1584/9)

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Usj 11, Subang Jaya dijual pada harga RM 1,450,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Usj 11 Subang Corner House, Usj 11, Subang Jaya, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,080 / bulanan.