sungai ara

tingkat sungai ara, Taman Sungai Ara, Sungai Ara, Penang

RM 1,250,000

Boleh dirunding

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

2,583

kps (tanah)

auto-size-o

RM 483.93

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 1 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501017006
ruler-o
2,324 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

2 storey terrace sungai ara 2583sf renovated rare nice worth

“ 016~4205829 Jeff Ooi "

www.p*****

For more properties For Sale or Rent please visit the website above

- Located at Tingkat Sungai Ara
- 2 Stories Terrace
- Land Area: 2583’
- Built Up: 2324’

- Fully Renovated
- Fully Furnished
- Rare Unit
- Nice Unit
- Well maintained
- Interested kindly contact for viewing

Welcome Owner Listing - BUY - SELL - RENT
We provide free bank value checking & loan advisory.
We will provide you a professional service.

“ 016~4205829 Jeff Ooi ”

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Sungai Ara, Sungai Ara dijual pada harga RM 1,250,000.
Tidak.
tingkat sungai ara, Taman Sungai Ara, Sungai Ara, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,242 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi