Sungai Buloh Bukit Rahman Putra Detached Factory For Rent/Sale
Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh, Selangor
RM 12,000,000
Lihat ke Tawaran0
BM
10,000
kps (lantai)
RM 1,200.00
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman Perindustrian Putra, Bukit Rahman Putra, 47000 Sungai Buloh, Selangor.
======================
~ Detached ~
Factory For Rent/Sale
> Land area: 28,000 sqft
> Built up: approx 10,000 sqft
> Rent: RM40,000
> Sale: 12mil
========================================
Buy | Sale | Rent | Land | Commercial | Industry
Kindly WhatsApp or call for more information.
CK Tong
Contact Number: 0*****
We looking forward to assist you to find a suitable unit.
Owners Are Welcome To List.
Disclaimer: Kindly note that the property shown in photos is not the
actual unit to protect the seller and tenants' privacy and interest
======================
~ Detached ~
Factory For Rent/Sale
> Land area: 28,000 sqft
> Built up: approx 10,000 sqft
> Rent: RM40,000
> Sale: 12mil
========================================
Buy | Sale | Rent | Land | Commercial | Industry
Kindly WhatsApp or call for more information.
CK Tong
Contact Number: 0*****
We looking forward to assist you to find a suitable unit.
Owners Are Welcome To List.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh dijual pada harga RM 12,000,000.
Tidak.
Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 51,560 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bukit Rahman Putra
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut