Sungai Penchala

Sungai Penchala, Kuala Lumpur

RM 1,560,000

Boleh dirunding

kps

18,439

kps

auto-size-o

RM 85

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Kediaman untuk dijual
calendar-days-o
Tanah rizab melayu
calendar-time-o
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501298160
asterisk-o
18,439 kps luas tanah
auto-size-o
RM 84.60 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

Available: Generous 18439 sqft Residential Lot in Penchala

A generously spacious 18439 sqft residential lot available for sale in Penchala. Level land on high ground overlooking TTDI. Conveniently located by the roadside. Water and electricity connections are ready. Perfect for constructing your dream residence. Malay reserve leasehold offered at RM85 per sq ft. For inquiries and to schedule a viewing, please contact 0***** .

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Sungai Penchala, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 1,560,000.
Tidak.
Sungai Penchala, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,542 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi