Sungai Way Free Indsutrial Zone

Sungai Way Free Indsutrial Zone, Petaling Jaya, Selangor

RM 185,000,000

Boleh dirunding

kps

338,786

kps

auto-size-o

RM 546.07

PSF

1.1 km (13 mins) from Taman Paramount

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Perindustrian untuk dijual
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501258898
asterisk-o
338,786 kps luas tanah
auto-size-o
RM 546.07 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

Rare 7.78 Acres of Transformed Industrial Land, Level & Rectangular!

Sungai Way Free Trade Industrial Zone, Petaling Jaya, Selangor Converted Industrial Land

- Total Land Area 338,786sf/7.78 acres
- Combination of 1 Freehold large plot and 2 Leasehold small plots
- Prime Location
- Level & Rectangular
- Infrastructure Prepared
- Free Trade Zone Status with applicable tax exemption advantages (subject to relevant authorities terms & conditions)
- Convenient access via LDP, NKVE, Sprint and Federal Highway

Please call Kent, 0***** , Big Plus Properties Sdn Bhd, REN06899 for more information, thanks
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Sungai Way Free Indsutrial Zone, Petaling Jaya dijual pada harga RM 185,000,000.
Tidak.
Sungai Way Free Indsutrial Zone, Petaling Jaya, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 794,896 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi