SUNWAY SPK
Jalan Daun Inai, Sunway Spk Damansara, Desa Park City, Kepong, Kuala Lumpur
RM 2,600,000
5+1
BT
5
BM
1,650
kps (tanah)
RM 1,575.76
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Come and Explore. Key Available.
Sunway SPK Damansara @ DESA PARK CITY KEPONG
Welcome to my listing
2.5 Storeys Terrace/Link House
* Build Up: 3000sf
* Land Area: 1650sf
* Room: 5+1 Bedroom 5 Bathroom
* CP: 2
* Furniture: Partly Furniture
* Title: Freehold
* Non-Bumi Lot
* Double Security
* Low Density and Privacy
# Owners are Welcome to List Yours Properties #
Our professional and experienced sales team is ready to provide you with quality service.
Welcome to my listing
2.5 Storeys Terrace/Link House
* Build Up: 3000sf
* Land Area: 1650sf
* Room: 5+1 Bedroom 5 Bathroom
* CP: 2
* Furniture: Partly Furniture
* Title: Freehold
* Non-Bumi Lot
* Double Security
* Low Density and Privacy
# Owners are Welcome to List Yours Properties #
Kemudahan
Air conditioner
Covered car parking
Pemanas air
Security guard
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kepong, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 2,600,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Daun Inai, Sunway Spk Damansara, Desa Park City, Kepong, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 10,903 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kepong
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut